Koncert Hope Singers w Ostrołęce

08.08.2018 roku na Scenie przy Kupcu odbył się koncert amerykańskiego chóru Menonitów Hope Singers. W programie były między innymi Hymny Chrześcijańskie w wyjątkowych aranżacjach tradycyjnych amerykańskich i polskich pieśni chrześcijańskich. Muzyka Chóralna Skomponowana przez Rachmaninowa, Mosesa Hogana, Piotr Pałka, Mendelssohn-Bartholdy i innych.

Hope Singers to kochająca Jezusa grupa ludzi, których jednoczy pasja do śpiewu oraz milość do ludzi z całego świata. Co 2 lata członkowie chóru z USA i Kanady przybywają do Polski aby przyłączyć się do małej grupy, która mieszka w Mińsku Mazowieckim.

„Podróżując po Polsce pragniemy chojnie dzielić się naszym czasem i talentami, darami które otrzymaliśmy od Boga, ponieważ wiemy, że wszystko co mamy pochodzi od Niego!” – źródło: materiał drukowany „Tak bowiem Bóg umiłował świat”

więcej zdjęć: tutaj.

Dyrygenci: L. Kauffman, T. Barnhart.
Chórzyści: C. Good, A,H. Hershberger, H. Kauffman, R. Martin, A.Miller, A.Sidlinsky, S.Spicher, E.Strickler, M.E. Beachy, J.Eby, L.Fahnestock, D.Gingerich, A.Godoy, D.Hostetler, K.Stoltzfus, M.Strickler, B., T. Barnhart, A,Hinds, D.,D.,J,J. Miller, D.Nisly, M.Beachy, L.Beiler, M.Eby, K., I.Godoy, Ch. Good, A.Roth, D.,Sensenig, Y. Kravets.

Opublikowano dnia 18 sierpnia 2018 o godzinie 18:53