Labirynt. Instalacja multimedialna w Łomży

Na Labirynt zapraszamy od 14 do 18 Sierpnia 2017 w godz.12.00 ? 20.00 (piątek do 16:00), ul. Skłodowskiej-Curie 5 (dawny Zespół Szkół Drzewnych i Gimnazjalnych). Prosimy o rezerwację pod numerem tel. 514 020 667

Labirynt jest to nowoczesna forma spektaklu, będąca połączeniem teatru i współczesnych technologii. Jest to niezwykłe miejsce, w którym czas zatrzymuje się na chwilę, a uczestnik może zastanowić się nad najważniejszymi pytaniami jakie człowiek stawia sobie w życiu. Przedstawienie składa się z jednego widza i jednego aktora. Uczestnicy wchodzą do labiryntu pojedynczo w odpowiednich odstępach czasu. Przed wejściem otrzymują : odtwarzacz mp­3, słuchawki i niewielki lampion. Przez 11 komnat labiryntu widza prowadzi głos słyszany w słuchawkach.

Przedstawienie ma charakter interaktywny w związku  z czym w poszczególnych komnatach na uczestników czekają zadania do wykonania, o których poinformuje głos w słuchawkach. Wszystkie komnaty są ze sobą powiązane i tworzą swoisty proces, przez który każdy z uczestników przechodzi indywidualnie. W połowie przedstawienie uczestnik ma możliwość decyzji kontynuacji zwiedzania lub opuszczenie labiryntu.

Spektakl jest całkowicie bezpłatny, przeznaczony dla młodzieży i dorosłych oraz dostępny w polskiej i angielskiej wersji językowej, projekt ? LABIRYNT? istnieje 7 lat wystawiany był w wielu miastach zarówno w Polsce jak i za granicą oraz wszędzie spotykał się z dużym zainteresowaniem.

Tekst: www.labirynt.org

Opublikowano dnia 9 sierpnia 2017 o godzinie 8:22