Miłość swe humory ma

Dnia 11 lutego bieżącego roku odbył się w kolneńskiej Restauracji COLNUS przy ul. Strażackiej 1, w budynku dawnej synagogi koncert walentynkowy pt. „Miłość swe humory ma.” Koncert został zorganizowany przez Klub Carpe Diem w Łomży i Stowarzyszenie Ludzi Aktywnie Naznaczonych JA I TY pod kierownictwem p. Katarzyny Kuklińskiej. Podczas koncertu odbyły się konkursy. Nie zabrakło również par chętnych do tańca. Jednak z publiczności najbardziej aktywny okazał się być p. Marek Karwowski, tata jedynego w tym gronie śpiewającym mężczyzny.

Podczas koncertu wystąpili: Angelika Przychodzień w duecie z Michałem Karwowskim („Ktoś między nami”) oraz z Julią Kowalczyk („Nie kochał żadnej z nas) oraz sama z piosenkami „Szukaj mnie”, „Kamień z napisem LOVE”, „Cambio dolor”, „Prowadź mnie” oraz „Nim dzień, nim noc” (Walc z filmu „Noce i Dnie”), Alicja Pędowska („Serduszko puka w rytmie cza-cza”, „Biały wiersz”, „Julia i Ja”, „Miłość jak wino” i „Muzyka Twoje imię ma”), Laura Kobryńska („Puste słowa”, „Jeżeli chcesz”, „Milcząc”, „Na pół”, „Sztorm”, „Zanim pójdę”), Julia Kowalczyk („Karuzela”, „Sway”, „A?int no sunshine”, „Dream a little dream of me”, „Piosenka księżycowa”), Marta Rydzewska („Kasztany”, „Tylko mnie poproś do tańca”) oraz Michał Karwowski („Uciekaj moje serce”, „Wielka miłość”, „Okrutna, zła i podła”, „Byłaś dla mnie wszystkim”, „Najpiękniejsza”).

Opieką techniczną zajęli się Arek Tomasiewicz z Łomży i p. Tomasz Kowalczyk z Nowogrodu. Występujący przyjechali między innymi z Warszawy, Łomży, Nowogrodu, Miastkowa i Szczuczyna. Poniżej załączam skrót filmowy z wydarzenia oraz kilka piosenek w kolejności chronologicznej opublikowanych za zgodą poszczególnych występujących:

Opublikowano dnia 22 lutego 2018 o godzinie 23:42